19 червня 2018 року під час робочого візиту до Грузії Голови Профспілки працівники державних установ України Юрія Піжука було підписано Угоду про співпрацю між Профспілкою працівників державних установ України та Профспілкою державних службовців Грузії.

Угодою про співпрацю передбачено взаємодію сторін у галузі захисту соціальних, трудових, економічних прав та гарантій членів обох Профспілок, розвитку системи соціального партнерства та солідарності, обміну досвідом профспілкової роботи. Сторони погодились об’єднати зусилля та координувати дії спрямовані на посилення ролі профспілок у формуванні державної політики, обміну досвідом з захисту прав та інтересів працівників галузі, молодіжної роботи, мотивації профспілкового членства. Не обмежуючись лише захистом економічних прав Угодою передбачено розвивати культурне співробітництво, проводити спільні зустрічі, семінари та конференції, організовувати навчання профспілкового активу з різних питань профспілкової діяльності, розширення інформаційної співпраці. Сторони домовились активізувати спільну діяльність в межах Північно-східного європейського округу ЄФПГО. Угодою передбачено поширення профспілкової солідарності, що передбачає надання сторонами допомоги та підтримки з трудових та правових питань у випадку необхідності члену Профспілки однієї держави на території іншої держави. А також надавати солідарну профспілкову допомогу у випадках стихійних лих або форс-мажорних обставин.

image1 1529420769Підписання Угоди про співпрацю між Профспілкою працівників державних установ України та Профспілкою державних службовців Грузії є свідченням профспілкової солідарності між Профспілками України та Грузії і прагнення спільної ефективної діяльності в міжнародному профспілковому русі.

Більше фото з підписання Угоди на офіційній сторінці Профспілки працівників державних установ України у мережі Facebook www.facebook.com/StateEmployeesUnionofUkraine/

Оксана Гузь,
Професійна спілка працівників
державних установ України