Тел.: + 38 (044) 287-06-76
 Опитування

На вимогу ЦК профспілки мінімальний посадовий оклад держслужбовця мав бути не менше двох мінімальних заробітних плат. Розроблений Нацдержслужбою проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» зменшує мінімальний оклад до 1,2 мінімальної заробітної плати. Я, член профспілки, вважаю, що профспілка має:

  організувати акцію протесту під час розгляду законопроекту

  організувати довготривалі пікети під стінами КМУ, ВРУ

  активізувати соціальний діалог з владою

  погодитися на такий мінімальний оклад держслужбовця


Обкоми профспілки обмінюються досвідом

З 22 по 25 червня 2013р. обласні комітети профспілки Закарпатської та Миколаївської областей провели спільний міжобласний семінар на тему: "Соціальний діалог, як механізм вирішення соціально-економічних проблем". Захід відбувся у Закарпатській області.
Голова Закарпатського обкому профспілки працівників держустанов Марія Петечук розповіла про основні напрямки роботи обкому щодо соціально-економічного захисту членів профспілки.
В рамках заходу відбувся круглий стіл на тему: "Соціальний діалог - основа співпраці профспілки з органами влади та місцевого самоврядування".
Профактивісти з Миколаївської області ознайомилися з особливостями роботи обкому профспілки Закарпатської області, обмінялися досвідом роботи.
Гості відвідали дитячий табір "Вогник", що знаходиться на балансі обкому профспілки Закарпатської області. Табір розташований в мальовничому місці в с. Оноківці Ужгородського району. Працівники дитячого табору з задоволенням розповіли про роботу табору, проблеми, які виникають сьогодні по утриманню цього табору. Про те, як їм вдається вирішувати ці проблеми. Миколаївці поспілкувалися з дітьми табору.
Під час культурної програми профактивісти держустанов відвідали музеї Ужгорода та Мукачева, побували в церковних храмах, були присутні на богослужіннях.

 

Україна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
кімнати 645-650

Тел.: + 38 (044)287-06-76
e-mail: profsgos@ua.fm
Создание сайта — Студия дизайна «Точка»