ХХVІІІ конференція Хмельницької обласної організації Профспілки працівників державних установ України

08 вересня 2020 рік

        Чергова ХХУVІІ конференція Хмельницької обласної організації Профспілки працівників державних установ України відбулася 8 вересня 2020 року у приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області.

Y32A1528

         Участь в роботі звітно-виборної конференції взяв 61 делегат з 64, визначених постановою V пленуму обласного комітету від 14 лютого 2020 року – це голови районних, міськрайонного, об’єднаного комітетів та первинних організацій Профспілки, а також запрошені представники від організацій всіх рівнів.

Y32A1274

Y32A1316

         В роботі конференції взяли участь голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук і голова Федерації профспілок Хмельницької області Геннадій Харьковський.

         Із звітною доповіддю на конференції виступила голова Хмельницької обласної організації Профспілки Надія Лисик, в якій підвела підсумки всіх напрямків роботи за останні п’ять років.

1 1 1

         У обговоренні доповіді взяли участь ряд профактивістів, які розповіли про роботу своїх організацій, проблеми, які існують на сьогоднішній день і про співпрацю з  обласною організацією Профспілки.

         Всі виступаючі дали позитивну оцінку роботи обласного комітету у звітному періоді, а також висловили своє бачення профспілкової роботи на наступні п’ять років.

         Делегати конференції одностайно висловили довіру Надії Лисик, обравши її  головою Хмельницької обласної організації Профспілки на наступний термін. Був обраний обласний комітет Профспілки у складі 35 осіб, президія обкому у складі 9 осіб, ревізійна та мандатна комісії, а також делегати на VІІІ з’їзд Профспілки і на звітно-виборну конференцію Федерації профспілок області.

         Велику зацікавленість у делегатів конференції викликала нова Програма дій Профспілки на 2020-2025 роки «П’ять років - п’ять кроків», яку презентував Голова Профспілки Юрій Піжук.

khmelnytsk2ok

2 35

         Насамкінець Юрій Піжук і Геннадій Харьковський  вручили кращим з кращих різні нагороди Профспілки, зокрема нагрудний знак Профспілки «Відзнака Профспілки», Почесну грамоту і Грамоту Центрального комітету; ряд профактивістів були нагороджені Почесною грамотою Федерації профспілок області і обласної організації Профспілки.

khmelnytsk5ok    khmelnytsk7ok

khmelnytsk4ok    khmelnytsk8ok

khmelnytsk6ok    khmelnytsk9ok

        Всі нагороджені отримали квіти і грошову винагороду.

Y32A1552

За інформацією

Хмельницької обласної організації

Профспілки працівників державних установ України