XXVII звітно-виборна конференція Чернівецької обласної організації

Профспілки працівників державних установ України

25 вересня 2020 року

Після двох перенесень дат у зв’язку з карантинними обмеженнями 25.09.2020 р.  проведена ХХУІІ звітно-виборна конференція Чернівецької обласної профспілкової організації працівників державних установ України.

 1175

Конференція проводилась у залі засідань Чернівецької облдержадміністрації з дотриманням санітарних вимог.

Присутність делегатів склала 75,0 %.

 1131

У конференції приймали участь і виступили:

Шкварковський В.А. – голова Чернівецької облпрофради, Катрюк Манастирський Ю.В. – завідувач сектором з питань запобігання та виявлення корупції Чернівецької облдержадміністрації.

Робота галузевої профспілки визнана  задовільною.

У виступах делегатів висловлювалось занепокоєння щодо членства у профспілці із запровадженням адміністративно-територіального устрою області і скороченням, у зв’язку з цим, чисельності працюючих, намагань невілювання значення і ролі профспілок, проведенню навчання, питанням молодіжної політики і ін.

 Обрано з числа досвідчених і авторитетних представників профспілкових органів та соціальних партнерів склад обкому в кількості 31 особи та президію з 11 осіб, в числі яких голова Молодіжної ради профспілки.

Головою обкому профспілки обрано Охрімовського О.В.

1103

1170

Крім того, обрані делегати на міжспілкову конференцію профспілок області, на УІІІ з’їзд Профспілки України та до складу цих виборних органів.

На разі проводиться робота над складанням заходів по реалізації зауважень, пропозицій і побажань, висловлених делегатами конференції, а також поданням необхідної інформації  до ЦК Профспілки про проведену конференцію.

За інформацією

голови Чернівецької обласної

організації Профспілки

О.В. Охрімовського