ХХХ звітно – виборна конференція

Львівської обласної організації  профспілки працівників державних установ України

23 жовтня 2020 року

 

23 жовтня 2020 року  в Готельно – навчальному комплексі Об’єднання профспілок Львівщини  «Гетьман» відбулась ХХХ звітно – виборна конференція Львівської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

З 39 делегатів, обраних міськими, районними та первинними  профспілковими  організаціями, взяли участь 30 делегатів. 9 делегатів були відсутні з поважних причин.

Конференцію відкрив  голова Львівської обласної організації профспілки Мирон Іванків.

20201023 112146

Ним було зроблено аналіз діяльності обласного комітету, територіальних, первинних організацій профспілки працівників державних установ по захисту соціально – економічних прав та інтересів спілчан  щодо забезпечення рівня оплати праці, недопущення порушення трудових прав працівників у процесі децентралізації органів влади і реформування органів місцевого самоврядування.

На конференції заслухано звіт  про роботу ревізійної та доповідь мандатної комісій  обласної організації профспілки за звітний період. 

Делегати дали задовільну оцінку діяльності Львівської обласної організації профспілки.

Член президії обкому профспілки Кошарна М. М. вручила Грамоту за вагомий особистий внесок у розбудову обласної організації профспілки, сумлінну багаторічну працю та активну громадську діяльність голові ЛООППДУУ – Іванківу М. Д.

У процесі таємного голосування по виборах голови Львівської обласної організації профспілки працівників державних установ України  взяли участь  обидва   кандидати:   Балух  Р. П. та Кіра Г. П.

20201023 134042

Балух Р. П. працював завідувачем організаційним відділом  Об’єднання профспілок Львівщини. Кіра Г. П. – колишня голова первинної профспілкової організації працівників Львівської обласної  прокуратури.

У своїй промові  Галина Петрівна зосередила  увагу на те, що планує зорганізувати представництво інтересів членів профспілки  у захисті трудових, соціально – економічних прав  у відносинах з роботодавцями, в тому числі – і у суді. Надалі вестиме оздоровчу, фізкультурну та спортивну роботу. Планує у взаємодії з первинними профспілковими організаціями запровадити систему щорічного медичного огляду, оздоровлення членів профспілки у санаторних закладах області.

Роман Петрович у своєму виступі акцентував увагу на те, що планує у своїй роботі запровадити пошук активних людей, які би погодились ініціювати створення  нових первинок. З метою захисту прав членів профспілки планує додатково залучати правників, у т. ч. – з центрів безоплатної правової допомоги. Важливим напрямком роботи буде залишатись культурна та спортивна робота. З цією метою буде пропонувати проведення заходів у районах області  спільно з іншими обласними профспілковими організаціями та за сприяння фізкультурно – спортивного товариства «Україна». Одним із найважливіших аспектів роботи з профспілковими активістами  буде навчання за сприяння зарубіжних колег з Міжнародної організації праці, данських та польських колег з OPZZ.  

20201023 123454

За підсумками голосування – більшість   голосів  отримав  Балух  Р. П.   Отже,  Балух  Роман  Петрович обраний головою обласної організації профспілки на наступні п’ять років.

20201023 131418

Делегати конференції побажали новообраному голові працювати над зміцненням профспілки, підвищувати мотивацію профспілкового членства.

 

За інформацією

Львівської обласної організації Профспілки