У Херсоні, в Будинку профспілок, 22 грудня 2018 року відбулося чергове засідання 15-ої президії комітету Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. Відкрила та вела засідання голова облорганізації Профспілки Людмила Татаринова. У засіданні взяли участь 10 з 11 членів Президії, голова Мандатної комісії облорганізації Профспілки Євгеній Баштецький, керівник Центру правової допомоги Олексій Лукомський та головний бухгалтер виконавчого апарату Херсонської облорганізації Профспілки Катерина Бузько. Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянули чотири основних питання, а також сім питань внутрішньоспілкового життя.

Так, члени президії:

  • ознайомилися з інформацією про роботу комітету Херсонської облорганізації Прфоспілки у IV кварталі 2018 року та з матеріалами роботи профспілкових організацій державних установ області з питань інформаційної та правозахисної роботи у 2018 році;
  • затвердили на 2019 рік:

- штатні розпису виконавчого апарату Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України та ООГ «ДОТ ім.Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України»;

- плани роботи комітету та Молодіжної ради Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Крім того, президія прийняла рішення провести обласний огляд-конкурс на Кращий колективний договір у 2019 року.

Учасники засідання, заслухали виступи, розглянули матеріали, які їм були представлені, і після всебічного і глибокого обговорення прийняли відповідні постанови.

На завершення роботи президії Голова облорганізації профспілки Людмила Татаринова зазначила – «Підсумовуючи зроблене за рік, хочу відзначити, що ми прожили насичений, багатий на події рік, і є чимало результатів нашої роботи, якими варто пишатись. У сучасних непростих умовах Профспілка залишалася вірною своїм принципам, і завжди стояла на захисті соціально-економічних та трудових прав спілчан. Завдяки внеску кожного профспілкового активіста державних установ 2018-й рік став успішним для нашої Профспілки. Щиро дякую Вам усім разом та кожному окремо за роботу та підтримку».

За інформацією Херсонської обласної організації Профспілки працівників

державних установ України