Фотогалерея

Підписання договору про співпрацю між профспілками працівників державних установ України та Швеції (ST), Київ, 02.02.2010

Підписання договору про співпрацю між профспілками працівників державних установ України та Швеції (ST), Київ, 11.02.2009

Міжнародний семінар «Укладання та виконання угод та колективних договорів у Профспілці працівників державних установ України та Швеції», м. Київ, листопад 2008 р.

Міжнародний семінар «Укладання та виконання угод та колективних договорів у Профспілці працівників державних установ України та Швеції», м. Київ, березень 2009 р.

Міжнародний семінар «Трудові спори та шляхи їх вирішення», Одеса, 2009 р.

Міжнародний семінар «Молодіжна політика профспілок Швеції та України», Ялта, вересень 2008р.

Міжнародний семінар «Укладання та виконання угод та колективних договорів у Профспілці працівників державних установ України та Швеції», м. Київ, 2009 р.

Підписання угод про співробітництво між Профспілкою працівників державних установ України і профспілками Молдови (Федерация SINDASP), Румунії „Сед Лекс”, Ізраїлю, Київ, червень 2007 р.

Міжнародний семінар «Молодіжна політика профспілок Швеції та України», Львів, жовтень 2009

Міжнародний семінар „Мотивація профспілкового членства, навчання профспілкового активу та удосконалення інформаційної діяльності як фактори організаційного зміцнення профспілок працівників державних установ Швеції та України”, Львів, січень 2008 р.