Відбувся II етап ХVІ спартакіада серед збірних команд державних службовців Миколаївської області

01.06.2018

Відбувся II етап ХVІ спартакіада серед збірних команд державних службовців Миколаївської області

25-27 червня 2018 року на базі дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "СПОРТІУМ" в с. Чорноморка  Очаківського району відбувся II етап ХVІ спартакіада серед збірних команд державних службовців Миколаївської області.


  В змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок змагались майже 200  учасників - державних службовців у складі 14 команд районних державних адміністрацій та обласної державної адміністрації.


Мета Спартакіади — зміцнення здоров'я, порозуміння та єдності на благо суспільства,  а також  розвиток найбільш популярних видів спорту.


Головний суддя змагань Володимир Титаренко оголосив такі результати спартакіади:


За підсумками змагань I загальнокомандне місце зайняла команда Миколаївської  облдержадміністрації, II- Вітовська райдержадміністрації,  ІІІ – Казанківська  райдержадміністрація. 


 










































































































Назва команди



Всього



Місце



Миколаївська ОДА



388



1



Вітовська РДА



331



2



Казанківська  РДА



326



3



Кривоозерська РДА



311



4



Єланецька  РДА



281



5



Очаківська РДА



254



6



Новоодеська РДА



242



7



Вознесенська  РДА



241



8



Врадіївська  РДА



232



9



Березанська РДА



223



10



Новобузька РДА



217



11



Доманівська  РДА



216



12



Братська РДА



210



13



Березнегуватський РДА



197



14



Снігурівська РДА



195



15



Первомайська РДА



143



16



Баштанська РДА



132



17



Миколаївська РДА



122



18



Арбузинська РДА



99



19



 


 


Протягом багатьох років спортсмени Миколаївської ОДА не залишали трійку лідерів, і  цього року колектив на чолі виконуючого обов’язків начальника управління молоді і спорту Віктора Гінкула посів найвищу сходинку Спартакіади.


 


Чемпіонський шлях видався нелегким. В змаганнях з волейболу в фіналі в надскладному матчі команда Миколаївської ОДА здолала з рахунком 2:1 команду Вітовської РДА.


Без особливих складнощів в першій партії переможцями вийшли волейболісти з району, які дуже вдало діяли в атаці. Друга партія видалася не менш запеклою, при рахунку 21:21, команда на чолі з віце-губернатором Миколаївської ОДА Валентином Гайдаржи все ж таки зуміла налаштуватися і забити важливі м’ячі. В третій вирішальній партії команда Вітовського району, так і не зуміла психологічно перебудуватися і віддала перевагу супернику. 


 


Результати по волейболу:











































































































Місце



Назва команди



Очки



1



Миколаївська ОДА



120



2



Вітовська РДА



110



3



Кривоозерська РДА



100



4



Казанківська РДА



90



5



Єланецька РДА



85



6



Новоодеська РДА



80



7



Березанська РДА



75



8



Новобузька РДА



70



9



Врадіївська РДА



65



10



Братська РДА



60



11



Вознесенська РДА



57



12



Доманівська РДА



54



13



Березнегуватська РДА



51



14



Снігурівська РДА



48



15



Очаківська РДА



45



16



Баштанська РДА



42



17



Арбузинська РДА



39



18



Миколаївська РДА



36



19



Первомайська РДА



33




 


З міні-футболу, знову перше місце дісталося достатньо технічній команді Миколаївської  ОДА.




























































































Місце



Назва команди



Очки



1



Миколаївська ОДА



120



2



Казанківська  РДА



110



3



Вітовська РДА



100



4



Очаківська РДА



90



5



Врадіївська  РДА



85



6



Єланецька  РДА



80



7



Вознесенська  РДА



75



8



Березнегуватський РДА



70



9



Кривоозерська РДА



65



10



Братська РДА



60



11



Новоодеська РДА



57



12



Новобузька РДА



54



13



Березанська РДА



51



14



Снігурівська РДА



48



15



Доманівська  РДА



45



16



Миколаївська РДА



42




 


З настільного тенісу серед жінок такі результати:
























































































































ПІБ спортсмена



Назва команди



Місце



Очки



Бабій Наталя Олександрівна



Казанківський район



1



30



Капуста Олена Іванівна



Миколаївська ОДА



2



28



Янова Олена Олександрівна



Новобузький район



3



26



Бурлака Лариса Василівна



Врадіївський район



4



24



Ткалик Наталія Олександрівна



Єланецький район



5



23



Солтасюк Мар'яна Олександрівна



Кривоозерський район



6



22



Коновальчук Любов Петрівна



Березанський район



7



21



Стародуб Аліна Олегівна



Баштанський район



8



20



Єршова Валерія Сергіївна



Очаківський район



9



19



Кириллова Яна  Сергіївна



Вознесенський район



10



18



Маценко Олена Олександрівна



Доманівський район



11



17



Герасименко Олена Володимирівна



Арбузинський район



12



16



Семак Наталія Олександрівна



Снігурівський район



13



15



Кравченко Лариса Василівна



Братський район



14



14



Ганжа Юлія Михайлівна



Первомайський район



15



13



Цимбалиста Лілія  Андріївна



Березнегуватський район



16



12



Тищенко Олена Валеріївна



Новоодеський район



17



11



Цехмайструк Олена Олексіївна



Вітовський район



18



10



 


З настільного тенісу серед чоловіків такі результати:






























































































































ПІБ спортсмена



Назва команди



Місце



Очки



Міц Віталій Миколайович



Кривоозерський район



1



30



Лаба Микола Миколайович



Баштанський район



2



28



Гетьманенко Вячеслав Вікторович



Новобузький район



3



26



Гололобов Сергій Миколайович



Вітовський район



4



24



Ямковий Григорій Миколайович



Врадіївський район



5



23



Соловейчук Григорій Русланович



Березанський район



6



22



Кравчук Олександр Сергійович



Березнегуватський район



7



21



Слободанюк Василь Олександрович



Казанківський район



8



20



Зайцев Віктор Анатолійович



Снігурівський район



9



19



Маламуж Олександр Валейрійович



Первомайський район



10



18



Науменко Дмитро  Євгенович



МОДА



11



17



Шарата Микола Миколайович



Арбузинський район



12



16



Сакун Валерій Миколайович



Очаківський район



13



15



Балан Василь Вікторович



Новоодеський район



14



14



Невестюк Вадим Васильович



Вознесенський район



15



13



Шапошников Віктор Борисович



Єланецький район



16



12



Ільницький Олег Вадимович



Доманівський район



17



11



Пісоцький Олег Миколайович



Братський район



18



10







 


Загальнокомандне з настільного тенісу:


















































































































































Місце



Назва команди



чол



жін



Сума очок за особисті



1



Новобузький район



26



26



52



2



Кривоозерський район



30



22



52



3



Казанківський район



20



30



50



4



Баштанський район



28



20



48



5



Врадіївський район



23



24



47



6



Миколаївська ОДА



17



28



45



7



Березанський район



22



21



43



8



Єланецький район



12



23



35



9



Очаківський район



15



19



34



10



Снігурівський район



19



15



34



11



Вітовський район



24



10



34



12



Березнегуватський район



21



12



33



13



Арбузинський район



16



16



32



14



Вознесенський район



13



18



31



15



Первомайський район



18



13



31



16



Доманівський район



11



17



28



17



Новоодеський район



14



11



25



18



Братський район



10



14



24



19



Миколаївський район



0



0



0



 


 З шашок серед жінок:




































































































































ПІБ спортсмена



Назва команди



Всього очок



Місце



Очки



Максютенко Олена Миколаївна



Доманівський район



6



1



30



Кіт Олесандра Володимирівна



Єланецький район



5.5



2



28



Кірієнко Людмила Анатоліївна



Миколаївська ОДА



5



3



26



Хімій Ірина Юріївна



Казанківський район



5



4



24



Стрепенюк Олена Володимирівна



Новоодеський район



5



5



23



Колеснікова Любов Петрівна



Первомайський район



4.5



6



22



Ткаченко Наталія Григорівна



Кривоозерський район



4



7



21



Деркач Тетяна Іванівна



Березанский район



3.5



8



20



Огерь Марія Павлівна



Вітовський район



3.5



9



19



Зелінко Анжела Анатоліївна



Очаківський район



3.5



10



18



Сокульська Наталія Вікторівна



Снігурівський район



3



11



17



Смілянець Ірина Андріївна



Вознесенський район



3



12



16



Бойко Олена Вікторівна



Берзнегуватський район



3



13



15



Кравченко Юлія Василівна



Арбузинський район



3



14



14



Фабрикова Любов Миколаївна



Братський район



2.5



15



13



Безручко Лариса Олександрівна



Баштанський район



2



16



12



Лилак Олена Вікторівна



Новобузький район



1



17



11



 




 Серед чоловіків в шашках:












































































ПІБ спортсмена



Назва команди



Всього очок



Місце



Очки



Лаба Микола Миколайович



Баштанський район



5.5



1



30



Дорофєєв Віктор Миколайович



Березнегуватський район



5



2



28



Крайнік Роман Миколайович



Вітовський  район



5



3



26



Афанасьєв Олександр Володимирович



Кривоозерський район



4.5



4



24



Штурлак Олександр Васильович



Вознесенський район



4



5



23



Ракул Олексадр Анатолійович



Братський район



4



6



22



Горощенко Дмитро Володимирович



Миколаївська ОДА



4



7



21



Гніденко  Василь Афіногенович



Первомайський район



4



8



20



Самоуков Сергій Вікторович



Очаківський район



3.5



9



19



Притуленко